Ontwerp: Santi & Borachia voor Astep
Concept: De SB Cinquantotto van Astep is een grote trots van de familie Sarfatti. Oorspronkelijk ontworpen in 1958 door Carlo Santi & Vittorio Borachia, is het een symbool geworden van eenvoud en elegantie. Astep nu deze prachtige hanglamp van mondgeblazen glas opnieuw op de markt, als eerbetoon aan de oprichter van Arteluce Gino Sarfatti, die zelf de lamp in het familietuinhuis had hangen toen de huidige eigenaar Alessandro Sarfatti nog een jongen was. De witte, matte lampenkap verdeelt het licht op een zeer aangename manier en de lamp is de stijlvolle keuze voor de eettafel of ontvangsthal. De lamp is verkrijgbaar in twee maten, met een diameter van 32 cm voor een uitstraling of de kleinere en iets discretere 20 cm diameter. Hoe dan ook, het ontwerp is vrij eenvoudig en past perfect in een huis in Scandinavische stijl.